Péče o podlahy

Špatné čistící a ošetřovací produkty nebo postupy mohou Vaši podlahu poškodit nebo trvalé zničit. DR.Schutz Vám pomůže starat se o podlahu tak, aby Vám vydržela dle druhu podlahoviny až 100let.

POTŘEBUJE PODLAHA SPECIÁLNÍ OŠETŘOVÁNÍ?

Myslíte si, že ošetřovat a čistit podlahovou krytinu je zbytečné a že stačí saponátová voda, kbelík a hadr? Nevhodný chemický zásah dokáže trvale poškodit povrch podlahové krytiny. Saponátové prostředky často obsahují rozpouštědla a odmašťovací látky a naopak postrádají ošetřovací a konzervační látky, která Vaše podlaha potřebuje. Při mytí podlahy saponátem dosáhnete opačného efektu, než potřebujete - povrch není čistý, chráněný, ani opticky hezký. Návod na ošetřování a čištění podlahy dodáváme u každé podlahy na klíč a vysvětlujeme, jak se o podlahu správně starat. Poradíme Vám potřebné kroky k ošetřování podlahy a doporučíme vhodné prostředky, které si také můžete zakoupit v naší prodejně.

JAK OŠETŘOVAT PODLAHU - Menší podlahu v bytě si podle návodu dokážete ošetřit sami. Pokud si nebudete jisti a chcete pro svou podlahu to nejlepší, neváhejte svěřit údržbu podlahy do rukou podlahářům. 

ČIŠTĚNÍ PODLAHY PO UKONČENÍ POKLÁDKY - Po ukončení pokládky a stavebních prací se povrch podlahy čistí od výrobních a montážních nečistot a připravuje na první ošetření. Používají se produkty s vyváženým obsahem rozpouštědel a pomocných látek. Na závěr se povrch neutralizuje čistou vodou kvůli odstranění zbytku čistícího roztoku. Tuto činnost by mněla provádět odborná firma.

BĚŽNÉ DENNÍ ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA PODLAHY - Běžné saponáty nebo přiliš agresivní prostředky dokážou rychle znehodnotit ochranný film . Používejte doporučené produkty na manuální nebo strojové čištění . Podpoříte tím odolnost ochranných vrstev a prodloužíte životnost podlahy .Součástí běžné údržby je také odstraňování skvrn .Doporučujeme konzultovat s výrobcem nebo dodavatelem podlahoviny , čím bude vhodné skvrny rozpouštět  

BĚŽNÉ DENNÍ ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA PODLAHY - Běžné saponáty nebo příliš agresivní prostředky dokážou rychle znehodnotit ochranný film. Používejte doporučené produkty na manuální nebo strojové čištění. Podpoříte tím odolnost ochranných vrstev a prodloužíte životnost podlahy. Součástí běžné údržby je také odstraňování skvrn. Doporučujeme konzultovat s výrobcem nebo dodavatelem podlahoviny, čím bude vhodné skvrny rozpouštět.

ZÁKLADNÍ ČIŠTĚNÍ - Za použití speciálních rozpouštěcích produktů odstraníte staré opotřebované ochranné vrstvy, zbytky vosků a zašlé nečistoty. Odkryjte původní podlahovinu a po důkladné neutralizaci opět provedete nové ošetření povrchu. Tuto činnost je lépe svěřit odborníkům.

 

POTŘEBUJE VAŠE PODLAHA RENOVACI?

V případě potřeby speciální renovace, broušení parket nebo jiné opravy podlahy, případně potřebujete zajistit údržbu podlahy o velké rozloze, vyplatí se Vám obrátit se na nás a my se postaráme o odbornou údržbu i renovaci.

 

5 DOBRÝCH RAD K OŠETŘOVÁNÍ A ČIŠTĚNÍ PODLAHY

  • Vyžádejte si od svého dodavatele návod na ošetřování a čištění realizované podlahy.
  • Návod dodržujte a neuchylujte se k experimentům.
  • Nekombinujte různé druhy a typy čisticích prostředků.
  • Hlavní výrobci mají testované a schválené ošetřovací produkty uvedeny v garančních podmínkách.
  • Používejte produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí a jsou biologicky odbouratelné.

Kde hledat další podrobné informace?

Svým zákazníkům doporučujeme výrobky osvědčené značky DR. Schutz, kde si můžete přečíst podrobné informace o všech dostupných produktech pro údržbu a čištění podlahy a návody na čištění jednotlivých podlahovin. Pokud se potřebujete s námi poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Přehledy produktů 

Menu

Aktuální kontakty

STYLE Floor Products s.r.o.

Sídlo společnosti

Dobrovského 999/4

Ostrava–Přívoz

702 00

Mobil: +420 603 289 246, +420 724 380 767

                  

 

Fakturační adresa

Oblouková 1300/9a

Ostrava - Polanka nad Odrou

725 25


IČ: 285 77 761

DIČ: CZ285 77 761

Sdílejte s námi

logo