Služby

Veškeré typy krytin, které nabízíme, dodáváme včetně montáže. Realizaci pokládky provádějí zkušení podlaháři a organizaci pokládky zajišťují naši technici.

Dále nabízíme:

  • prodej podlahových krytin
  • dodávky na klíč (návrh, dodávka a realizace)
  • servis a poradenství
  • renovace podlahových krytin
  • maloobchodní a velkoobchodní prodej
  • profesionální návrhy architekta

 

Prodej podlahových krytin

V naší nabídce najdete širokou škálu různých typů podlahových krytin. Jak si v nich správně vybrat? V první fázi je důležité si ujasnit, do jakého prostoru podlahovou krytinu potřebujete. Dalším krokem je určení typu podlahy (vinylová, plovoucí podlaha, PVC apod.). Musíte brát zřetel např. na vlhkost místností, způsob vytápění, následnému zatížení a v neposlední řadě i na design interiéru. Ve všech kategoriích lze nalézt široké spektrum barevných odstínů a dřevodekorů či kamenných imitací.

 

Dodávky na klíč

Na vyžádání se vám bude věnovat profesionálně vyškolený odborník, který vám pomůže vybrat vhodnou podlahovou krytinu pro váš objekt, dům či byt přesně na klíč. Naši pracovníci jsou schopni realizovat jakékoliv vaše přání. Máme totiž kapacity pro zakázky od malých objemů až po milionové investice. Při montáži navíc používáme materiály vždy jen nejvyšší jakosti.

 

Servis a poradenství

Potřebujete poradit? Nebo je už vaše podlaha ošoupaná a vy ji potřebujete trošku doladit? Obraťte se na nás. Všichni naši pracovníci jsou profesionálně vyškoleni a dokáží vám se vším pomoci. Rádi vám poradíme, pomůžeme a dotáhneme tak vaše bydlení k dokonalosti.

 

Renovace podlahových krytin

Podlahy jen nepokládáme a neprodáváme, ale také renovujeme. Po dlouhé době užívání je totiž potřeba podlahy či podlahové krytiny zrekonstruovat a znovu jim vdechnout život. Nemusí se jednat o podlahové nerovnosti, potřebu rekonstrukce mohou mít i již velmi použité podlahy, o které také nebylo dobře pečováno.

Snimek-obrazovky-2020-12-17-154617 

Maloobchodní a velkoobchodní prodej

Máme kapacity pro zakázky od malých objemů až po milionové investice. Při montáži navíc používáme materiály, zboží vždy jen v 1. jakosti, které jsou atestovány nebo mají prohlášení o shodě. S klidem se proto na nás obraťte s jakýmkoliv projektem a my pro vás vše rádi zrealizujeme. Zařizujeme navíc jak maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej.

 

Profesionální návrhy architekta

Naše reference a zkušenosti jsou získané dlouholetými zkušenostmi v oboru podlah, výroby nábytku a rekonstrukcí domů a bytů. Za dobu trvání naší firmy jsme udělali na 300 rodinných domů a zakázek fyzických osob. I vy můžete patřit do našeho portfolia spokojených zákazníků.

Menu

Aktuální kontakty

STYLE Floor Products s.r.o.

Sídlo společnosti

Dobrovského 999/4

Ostrava–Přívoz

702 00

Mobil: +420 603 289 246, +420 724 380 767

                  

 

Fakturační adresa

Oblouková 1300/9a

Ostrava - Polanka nad Odrou

725 25


IČ: 285 77 761

DIČ: CZ285 77 761

Sdílejte s námi

logo